✉️ info@dermi.ee | I-V 9:00 - 17:00

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi

Dermi, mis on kättesaadav aadressil https://dermi.ee/, on üks meie peamisi prioriteete külastajate privaatsus. Käesolev privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet, mida Dermi kogub ja salvestab ning kuidas me seda kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või vajate lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega julgelt ühendust.

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebipõhiste tegevuste kohta ja kehtib meie veebisaidi külastajatele seoses Dermi jagatud ja/või kogutud teabega. See poliitika ei kehti teabe kohta, mida kogutakse väljaspool internetti või muude kanalite kaudu kui see veebisait.

Nõusolek
Kasutades meie veebisaiti, nõustute käesolevaga meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.

Kogutud teave
Isikuandmed, mida teilt palutakse esitada, ja põhjused, miks teilt neid palutakse esitada, tehakse teile selgeks hetkel, mil me palume teil oma isikuandmeid esitada.

Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada teie kohta lisateavet, näiteks teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbri, meile saadetud sõnumi ja/või manuste sisu ning mis tahes muud teavet, mida te soovite esitada.

Konto registreerimisel võime küsida teie kontaktandmeid, sealhulgas nime, ettevõtte nime, aadressi, e-posti aadressi ja telefoninumbrit.

Kuidas me teie andmeid kasutame
Me kasutame kogutud teavet mitmel viisil, sealhulgas selleks, et:

meie veebisaidi pakkumiseks, käitamiseks ja hooldamiseks
meie veebisaidi täiustamiseks, isikupärastamiseks ja laiendamiseks
mõista ja analüüsida, kuidas te meie veebisaiti kasutate.
uute toodete, teenuste, funktsioonide ja funktsioonide väljatöötamiseks.
teiega otse või mõne meie partneri kaudu suhelda, sealhulgas klienditeeninduse eesmärgil, et edastada teile uuendusi ja muud veebisaidiga seotud teavet ning turundus- ja reklaamiotstarbel.
saata teile e-kirju
pettuste leidmiseks ja ennetamiseks
Logifailid
Dermi järgib logifailide kasutamisel tavapärast korda. Need failid logivad külastajad, kui nad külastavad veebisaite. Kõik hostingufirmad teevad seda ja see on osa hostinguteenuste analüüsist. Logifailide abil kogutud teave hõlmab internetiprotokolli (IP) aadressi, brauseri tüüpi, internetiteenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaja templit, viitavaid/väljuvate lehtede arvu ja võimalusel ka klõpsude arvu. Need ei ole seotud ühegi isiklikult tuvastatava teabega. Andmete eesmärk on analüüsida suundumusi, hallata veebilehte, jälgida kasutajate liikumist veebilehel ja koguda demograafilist teavet.

Küpsised ja veebimajakad
Nagu iga teine veebisait, kasutab ka Dermi "küpsiseid". Neid küpsiseid kasutatakse teabe salvestamiseks, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebilehe lehekülgede kohta, millele külastaja sisenes või mida ta külastas. Seda teavet kasutatakse kasutajate kasutuskogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastajate brauseri tüübile ja/või muule teabele.

Meie reklaamipartnerid
Mõned meie saidi reklaamijad võivad kasutada küpsiseid ja veebimajakaid. Meie reklaamipartnerid on loetletud allpool. Igal meie reklaamipartneril on oma privaatsuspoliitika kasutajate andmete kohta. Lihtsamaks juurdepääsuks oleme allpool hüperlingiga nende privaatsuspoliitikatele viidanud.

Google

https://policies.google.com/technologies/ads

Reklaamipartnerite privaatsuspoliitikad
Sellest nimekirjast leiate iga Dermi reklaamipartneri privaatsuspoliitikad.

Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgustikud kasutavad tehnoloogiaid nagu küpsised, JavaScript või veebimajakad, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja linkides, mis ilmuvad Dermi's, mis saadetakse otse kasutajate brauserile. Sellisel juhul saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et Dermi ei ole juurdepääsu ega kontrolli nende küpsiste üle, mida kasutavad kolmandatest isikutest reklaamijad.

Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikad
Dermi privaatsuspoliitikat ei kohaldata teiste reklaamijate või veebisaitide suhtes. Seega soovitame teil üksikasjalikuma teabe saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuspoliitikatega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid selle kohta, kuidas teatud valikutest loobuda.

Te saate küpsiste keelamise valida oma individuaalsete brauserivalikute kaudu. Üksikasjalikumat teavet küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebilehitsejate puhul leiate veebilehitsejate vastavatelt veebilehtedelt.

CCPA privaatsusõigused (Ärge müüge minu isikuandmeid)
CCPA kohaselt on California tarbijatel muude õiguste hulgas õigus:

nõuda, et ettevõtja, kes kogub tarbija isikuandmeid, avalikustaks tarbijate kohta kogutud isikuandmete kategooriad ja konkreetsed osad.

nõuda, et ettevõte kustutaks kõik tarbija kohta kogutud isikuandmed.

nõuda, et ettevõtja, kes müüb tarbija isikuandmeid, ei müüks tarbija isikuandmeid.

Kui te esitate taotluse, on meil üks kuu aega teile vastata. Kui soovite kasutada mõnda neist õigustest, võtke meiega ühendust.

GDPR andmekaitse õigused
Soovime veenduda, et olete täielikult teadlik kõigist oma andmekaitseõigustest. Igal kasutajal on õigus järgmisele:

Õigus juurdepääsule - teil on õigus nõuda koopiaid oma isikuandmetest. Selle teenuse eest võime võtta teilt väikese tasu.

Õigus andmete parandamisele - teil on õigus nõuda, et me parandaksime teie arvates ebatäpsed andmed. Samuti on teil õigus nõuda, et me täiendaksime teavet, mis on teie arvates ebatäielik.

Õigus andmete kustutamisele - teil on õigus nõuda, et kustutaksime teie isikuandmed teatud tingimustel.

Õigus töötlemise piiramisele - teil on õigus nõuda, et me piiraksime teie isikuandmete töötlemist teatud tingimustel.

Õigus esitada vastuväiteid töötlemisele - teil on õigus teatavatel tingimustel esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemisele.

Õigus andmete ülekantavusele - Teil on õigus nõuda, et me edastaksime kogutud andmed teatud tingimustel teisele organisatsioonile või otse teile.

Kui te esitate taotluse, on meil üks kuu aega teile vastata. Kui soovite kasutada mõnda neist õigustest, võtke meiega ühendust.

Laste andmed
Teine osa meie prioriteedist on laste kaitse lisamine interneti kasutamise ajal. Me julgustame vanemaid ja eestkostjaid jälgima, osalema ja/või jälgima ja suunama nende tegevust internetis.

Dermi ei kogu teadlikult mingeid isikuandmeid alla 13-aastastelt lastelt. Kui arvate, et teie laps on meie veebisaidil selliseid andmeid esitanud, soovitame teil meiega viivitamatult ühendust võtta ja me teeme kõik endast oleneva, et sellised andmed meie andmestikust kiiresti eemaldada.

Muudatused käesolevasse privaatsuspoliitikasse
Me võime oma privaatsuspoliitikat aeg-ajalt ajakohastada. Seega soovitame teil seda lehekülge perioodiliselt muutuste osas üle vaadata. Me teavitame teid kõigist muudatustest, avaldades uue privaatsuspoliitika sellel leheküljel. Need muudatused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist sellel leheküljel.

Võtke meiega ühendust
Kui teil on küsimusi või ettepanekuid meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega julgelt ühendust.

E-pood töötleb makseid kasutades platvormi makecommerce.lt, mida haldab Maksekeskus AS (Niine 11, Tallinn 10414, Eesti, reg. nr:12268475) ja seetõttu edastatakse Maksekeskus AS-le teie isikuandmed, mis on vajalikud makse teostamiseks ja kinnitamiseks.